O nas

Eco Light Led Technology
Jesteśmy zdania, że wyjątkowe projekty tworzą wyjątkowi ludzie. Profesjonalny zespół jest w stanie zrobić wszystko, by osiągnąć doskonałość.
onas_566x336piks_4

Przez 13 lat naszej działalności dostarczyliśmy kompletne systemy oświetlenia LED do kilkuset klientów na całym świecie. Ciągle jednak udaje nam się pracować z taką samą pasją i zaangażowaniem jak na początku naszej działalności. Jesteśmy gotowi do tworzenia rozwiązań niestandardowych.  Nie boimy  się trudnych  projektów i problemów, które możemy napotkać podczas naszej pracy nad opracowaniem najlepszych produktów.

Jako firma opieramy i wciąż rozwijamy swoją działalność na następujących filarach:
Wysokie kompetencje
Bezpieczeństwo
Profesjonalne doradztwo
Serwis
misja i cele
Misja i cele

Każdego dnia pokazujemy naszym klientom jak odpowiednio dobrane światło może przyczynić się do stworzenia idealnej atmosfery w pomieszczeniu, bez względu na to czy będzie to biuro, hala magazynowa czy powierzchnia sklepowa.

Nasze produkty powstają wyłącznie z komponentów najwyższej jakości i w tej kwestii nie uznajemy żadnych kompromisów. Bezustannie poszerzamy naszą wiedzę i szukamy nowych rozwiązań, tak aby móc w pełni sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Wraz z rozwojem naszej firmy i pojawiającymi się zamówieniami z rynków zagranicznych otworzyliśmy oddziały w Londynie i we Frankfurcie nad Menem, tak aby zapewnić naszym klientom najwyższy standard obsługi.

Technologia i jakość

Żywotność
Żywotność źródła światła w zakresie od 50.000 do 100.000 godzin.
Technologia przyjazna środowisku
Produkty nie zawierają rtęci i żadnych innych metali ciężkich.
Energooszczędność
Zastosowanie oświetlenia LED oznacza oszczędność energii od 50% do 90%.
Inteligentne sterowanie
W porównaniu do tradycyjnych źródeł światła, oświetleniem LED można dowolnie zarządzać.

W swojej ofercie posiadamy kompleksowe systemy zarówno oświetlenia wewnętrznego jak i zewnętrznego,  które łączą  nowoczesny design i oszczędność kosztów energii elektrycznej.

Nasze produkty wykonane są tylko z najwyższej jakości materiałów i komponentów, które spełniają najbardziej rygorystyczne europejskie i międzynarodowe normy bezpieczeństwa.

Na bieżąco staramy się optymalizować wszelkie procesy zachodzące w firmie. W codziennej pracy używamy sprzętu, który spełnia wymagania zarówno bezpieczeństwa jak i środowiskowe. Zdecydowanie unikamy technologii mających negatywny wpływ na środowisko.

Nasi klienci

Previus icon
Next icon